داستان ما

برند ویتابذر با هدفمندی سلامت جسمی شما از سال 1397 شروع به فعالیت کرد و توانسته در عرصه تولید و توزیع جوانه های گیاهی و دارویی به موفقیت شگرف و روزافزونی دست یابد.

رویکرد ما

کارخانه تولید جوانه ویتابذر محیطی کاملا بهداشتی و بهره گیری از بهترین دستگاه های تولید و ارگانیک، با کادری مجرب و ناظر بهداشتی به شماره سلامت 1-15/1597 با مجوز از وزارت جهاد کشاورزی به شماره 14/04/5617 هم اکنون مشغول باشد.

محصولاتی از قبیل: جوانه گندم، جوانه ماش، جوانه شبدر، جوانه یونجه، جوانه آفتابگردان و انواع پکیج های میکس سلامتی تولید و عرضه می شوند.

خواص این محصولات به شرح زیر است:

 

جوانه گندم: مصرف روزانه و مرتب جوانه گندم به رفع کم خوابی، تقویت حافظه، تقویت مو و استخوان کمک میکند که در بسته بندی های 250 گرمی عرضه می گردد.

جوانه ماش: خاصیت بارز این جوانه برطرف کردن خستگی و رخوت است، باعث تقویت شیر مادران شده و پاکسازی کبد را به همراه دارد که در بسته های 180 گرمی عرضه می شود.

جوانه شبدر: این جوانه خطر ابتلا به سرطان و پوکی استخوان را کاهش می دهد و ضد آفتاب طبیعی می باشد و نیز به لاغری و کاهش وزن کمک میکند که در بسته های 150 گرمی عرضه میشود.

جوانه یونجه: این جوانه به دلیل بالا بودن ساپونین موجب کاهش کلسترول خون شده و رسوب عروق را کاهش می دهد. این جوانه سرشار از ویتامین C می باشد که برای استخوان سازی کودکان در حال رشد مفید است که در بسته های 130 گرمی عرضه میگردد.

میکس 4 خانه ویتابذر: این بسته نوعی سالاد گیاهی می باشدکه خواص بینظیری دارد. جوانه تخمه آفتابگردان در این بسته باعث افزایش باروری می شود.این جوانه سرشار از آنتی اکسیدان ها و پروتئین ها می باشد که در بسته های 200 گرمی تولید عرضه می شود.